Generali Sigorta A.Ş

İnsan Kaynakları

Amacımız

Şirketimizi ve Generali Grubu geleceğe taşıyacak, Generali değerlerine sahip, işe en uygun çalışanı seçmek ve iş almak.

Hedefimiz

Tarihçemizle gurur duyarak, uluslararası ve çok uluslu bir şirketin getirdiği zenginlikleri özümsüyor ve şirket kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

  • Nitelikli iş gücünün çalışmayı tercih ettiği işveren olmak
  • Şirketimizin ve çalışanlarının gelişimi için çalışanları farklı görevlerle yetiştirme ve rotasyon (yer değiştirme) uygulamalarının artmasını sağlamak
  • Çalışanlarımızın, öneri ve beklentilerini dikkate almak; bağlılığı güçlendiren yaklaşımları devamlı gelliştirmek
  • Yetkin, başarılı bir iş gücü ve lider adaylar oluşturmak amacıyla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlamak
  • Katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak. Bu arada şirketin gizlilik ilkelerini göz ardı etmeme konusunda geliştirmek
  • Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak

Eşit Olanakların Şirketi

Eşit fırsatlar tanıyan işveren olarak hiçbir çalışana veya iş başvurusu yapan adaylarımıza karşı renk, din, köken, cinsiyet, engellilik, yaş farklılığı v.b. ayrımı yapmıyoruz. Bu taahhüdümüz bizim değerlerlerimizin ve Davranış Kurallarımızın içinde yer alır. Çalışanlarımızın hayatlarının tüm aşamalarında gelişimlerine destek oluyoruz ve çeşitliliğe önem veriyoruz.

Kültürümüz

Vizyon, misyon ve değerlerimiz şirket kültürümüzün temelini oluşturur. Şirket kültürümüzün temeli ise insanların hayatlarında bir fark yaratma isteğimizden gelir. Bu iki asırdır Generali Grubu’nun en önemli mirasıdır.

Bizimle Çalış

Bizim işimiz, insanlardır. Sigorta ile insanların ve toplumların hayatlarında olumlu bir etki bırakma ve onları koruma amacı taşıyoruz. 200 yıldan uzun bir süredir 420 şirket ve 71 bin üzeri çalışanı ile 50 ülkede faaliyet gösteren Generali, dünyanın en büyük uluslararası sigorta şirketlerinden biridir. Yaptıklarımız dünya çapında bir iz bırakıyor. Generali Grup hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıkla.

İş Başvurusu

Başvurularını iletmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya aşağıdaki bağlantılardan açık pozisyonlarımızı görebilirsin.

LinkedIn

Kariyer.net